MASTERWOOL S F omietatelná minerálna vlna - 5 cm

6,29 eur
m2
Jednotky množstva, ktoré sú k dispozícii na nákup: 57.6 m2
  • Tepelná vodivosť: 0,035 W/mK

Masterwool S F, ideálne riešenie tepelnej, zvukovej a protipožiarnej izolácie vonkajších stien. S hrúbkou 50-250 mm, v dvoch vynikajúcich rozmeroch dosiek 1000 × 600 mm, je univerzálnou voľbou pre každé použitie. Tento výrobok bol navrhnutý ako vonkajší tepelnoizolačný systém pre fasády (ETICS), ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pred tepelnými stratami a tepelnú pohodu.

Veľkosť dosky: 1000 × 600 mm
Oblasť použitia: ako celoplošný fasádny tepelnoizolačný systém pre vonkajšie steny (ETICS), na tepelnú, akustickú a protipožiarnu izoláciu alebo ako omietateľná doska z minerálnej vlny na protipožiarnu ochranu v tepelnoizolačných systémoch EPS.

 

premep.sk

Máte otázku?

Ak máte nejaké otázky, použite chat alebo 
napíšte na export@premep.hu

Ďakujeme.

 

MASTERWOOL S F omietatelná minerálna vlna - 5 cm
6,29 eur
m2

Podrobnosti

Podrobnosti na
Naše dosky z minerálnej vlny sú tiež nevyhnutné pre protipožiarne systémy, ako je izolácia EPS, a pomáhajú chrániť a izolovať budovy dodatočnou vrstvou odolnosti. Táto izolácia je nevyhnutná pre stavbárov a remeselníkov, ktorí potrebujú kvalitu aj pohodlie, keď ide o ochranu vonkajších konštrukcií pred poveternostnými vplyvmi. A keďže sa tento materiál dá ľahko omietnuť, poskytuje prvotriednu dlhodobú ochranu s estetickou, kvalitne dokončenou vrstvou.

 

Masterwool S F je špičkový architektonický izolačný systém pre vonkajšie steny. Vďaka vynikajúcej protipožiarnej ochrane a rozmerom dosiek 1000 x 600 mm je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú zvýšiť odolnosť a pevnosť svojej budovy proti poveternostným vplyvom. To, čo tento systém skutočne odlišuje, je jeho hrúbka - od 50 do 250 mm - a špeciálne omietateľné dosky z minerálnej vlny, vďaka čomu je správnou voľbou pre každý stavebný projekt.

 

Bezpečnostné prvky nekončia pri protipožiarnej ochrane. Pri tepelnoizolačných systémoch EPS možno omietnuteľné dosky z minerálnej vlny použiť ako protipožiarnu bariéru. Navyše, vďaka širokému rozsahu hrúbok si môžete byť istí, že nech už vás čaká akýkoľvek projekt zateplenia, Masterwool bude dobrou voľbou.

 

Rozhodne bola navrhnutá s ohľadom na súčasných stavebných podnikateľov, takže zistíte, že sa dá inštalovať rýchlo a efektívne a zároveň šetrí energiu; v skutočnosti môže Masterwool S F znížiť spotrebu energie až o 70 %. Môžete si teda byť istí, že výber Masterwool S F znamená profesionálnu kvalitu v kombinácii s najspoľahlivejšou technológiou na súčasnom trhu - všetky výkony vyrobené tak, aby spĺňali najvyššie inovačné štandardy proti tepelným stratám.

premep.sk