Nášľapná polystyrénová izolácia

26.0. Apr 26.

Riešenie pre pohodlný a energeticky úsporný domovV internetovom obchode Premep ponúkame širokú škálu tepelnoizolačných riešení a medzi naše najobľúbenejšie produkty patrí izolácia z protikrokového polystyrénu. Prečo je však tento produkt taký populárny a aké sú výhody jeho používania? V tomto blogovom príspevku podrobne predstavujeme výhody a oblasti použitia izolácie z odolného polystyrénu.

 

Prečo zvoliť zateplenie z polystyrénu odolného voči krokom?
Nášľapná polystyrénová izolácia umožňuje pohodlné používanie úrovní a zároveň je dosiahnutá aj tepelná izolácia. Toto riešenie izolácie zvyšuje nielen pocit komfortu, ale prináša aj výraznú úsporu energie, čo je výhodné aj z hľadiska ochrany životného prostredia a rodinného rozpočtu.


Aké sú oblasti použitia nášľapnej polystyrénovej izolácie?
Stupňovitá polystyrénová izolácia môže byť použitá v mnohých oblastiach použitia. Ideálna voľba pre stavebné konštrukcie v kontakte so zemou, chránené hydroizoláciou. Tento dizajn sa však vynikajúco drží aj v podlahe ležiacej na zemi, na chladiacej doske, pod betónovým alebo železobetónovým podkladom. Okrem toho sa dá použiť aj v rovných vrstvených, jednoplášťových parkovacích strechách a intenzívnych zelených strechách.

Aké protikrokové izolácie existujú?
Nášľapná polystyrénová izolácia je dostupná v rôznych hrúbkach a pevnostiach v tlaku. Nášľapný je polystyrén EPS-100, existujú však aj stupne 150 a 200, ktoré už majú dvojnásobnú pevnosť v tlaku. Čím väčšiu hrúbku zvolíte, tým lepšia bude jeho tepelnoizolačná schopnosť.

Aké sú výhody použitia protikrokovej polystyrénovej izolácie?
Použitie nášľapnej polystyrénovej izolácie má mnoho výhod. Nášľapná polystyrénová izolácia má v prvom rade výborné tepelnoizolačné vlastnosti, čo prispieva ku komfortnému domácemu prostrediu a úspore energie. Po druhé, vďaka vysokej pevnosti v tlaku krokovzdornej polystyrénovej izolácie je ideálnou voľbou v miestach, kde je požadovaný materiál s vysokou nosnosťou. Do tretice, krokovzdorná polystyrénová izolácia je obľúbeným izolačným materiálom pre svoju priaznivú cenu a dobrú kvalitu.Stručne povedané, izolácia z odolného polystyrénu je vynikajúcou voľbou pre každého, kto si chce vytvoriť pohodlný a energeticky úsporný dom. V internetovom obchode Premep ponúkame široký výber izolácie z protikrokového polystyrénu, takže si určite nájdete produkt, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Ak máte otázky týkajúce sa izolácie z protikrokového polystyrénu alebo potrebujete pomôcť s výberom, kontaktujte nás prostredníctvom online chatu alebo našich kontaktných údajov.

Pomáhame!