Isomaster EPS 100

Informačná linka

ISOMASTER EPS 100 izolácia podlahy

V tejto kategórii nájdete izolácie podlahy ISOMASTER EPS 100. Keď hovoríme o tepelnej izolácii, ako prvé nám napadne zateplenie vonkajších stien. Rovnako dôležité je však zabezpečiť aj správnu izoláciu interiéru pod podlahou. Tu však nie je použitý materiál úplne rovnaký, pretože musí nielen izolovať, ale byť aj odolný voči nášľapu.
Ak hľadáte nadčasovú, spoľahlivú, krokom odolnú a zároveň cenovo dostupnú tepelnú izoláciu, ste na správnom mieste. Písmeno 100 v názve dosiek ISOMASTER EPS 100 znamená pevnosť v tlaku, ktorá je 100 kPa. Čaká na vás 10-ročná záruka a rýchle dodanie po celej krajine!

Platba/fakturácia: až po dodaní.
Najlepší pomer ceny a kvality!

VÝROBCA
ean kod
Stav produktu
Ďalšie filtre
15 Výrobok
Filter (15)
Zmena objednávky
Podľa ceny zostupne
Zmena objednávky
 

Ak chcete odolnú izoláciu, s izolačnými systémami ISOMASTER nebudete sklamaní. Do tejto rodiny patria dosky EPS 100 s vysokou pevnosťou v tlaku v tejto kategórii. Uviedli sme niekoľko produktov, z ktorých si môžete vybrať kliknutím na jeden z nich. Podobnosť nie je náhodná, pretože jediné, čím sa tieto výrobky v tejto kategórii odlišujú, je ich hrúbka. V závislosti od vašich potrieb si môžete vybrať medzi 1 cm a 20 cm.
Ak hľadáte skutočne odolný, spoľahlivý izolátor odolný voči rozkrokom, ktorý zároveň ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality, našli ste ho! Vyberte si izolačné dosky ISOMASTER EPS 100 odolné voči krokom. A čerešničkou na torte je, že na výrobky ISOMASTER sa vzťahuje 10-ročná záruka. Objednať si ich u nás sa oplatí aj preto, že ponúkame rýchle dodanie po celej krajine.

Prečo nestačí izolovať len vonkajšie steny?

Na zateplenie vonkajšej strany stien môžete použiť akýkoľvek kvalitný tepelnoizolačný systém THERMOMASTER, ak to urobíte len tak, nikdy to nebude kompletné. Je dôležité chrániť váš dom pred tepelnými stratami nielen zo strán, ale aj zhora a zdola. Bohužiaľ, v budovách bez suterénu dochádza k zvýšeným tepelným stratám, najmä ak je budova vyvýšená nad úroveň terénu. Je dôležité zatepliť celú plochu podlahy na úrovni terénu. Posilnenie tohto slabého miesta môže z dlhodobého hľadiska výrazne ušetriť na účtoch za vykurovanie.

Kde môžem použiť krokovo odolné dlaždice ISOMASTER EPS 100?

Je obzvlášť užitočná, ak sa dá použiť ako podklad pre ďalšie vrstvy. Je to vysoko nosný izolačný materiál, ktorý možno použiť na ploché strechy, nepriechodné strechy, dosky a preklenovacie izolácie. Je vynikajúci aj na podlahy, izolačné podlahy v suteréne, korugy a dokonca aj na podlahové vykurovanie.
Z toho vyplýva, že ide o izolant, ktorý možno použiť v širokom spektre aplikácií. Je však dôležité zabezpečiť jeho ochranu pred vlhkosťou, pretože môže absorbovať vodu, čo znižuje jeho tepelnoizolačné vlastnosti. Mal by sa inštalovať len na suchom mieste, kde nedochádza k vlhkosti alebo kondenzácii.

Ak to nie je to, čo potrebujete

Kým ISOMASTER EPS    dosky majú množstvo pozitívnych vlastností, ktoré sú nesporné, ale pre niekoho nemusia byť tým, čo potrebuje. Možno budete potrebovať aj izolátor bez rozkroku s ešte väčšou pevnosťou v tlaku. V takom prípade by ste si mali vybrať ISOMASTER EPS 150
A ak chcete ešte lepšiu tepelnú izoláciu, vyberte si ISOMASTER EPS 150 G. Tieto dosky obsahujú aj prísadu grafitu, ktorá ešte viac zlepšuje ich už aj tak vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti.
Vyberte si kategóriu dosiek ISOMASTER EPS, kde nájdete typ, ktorý potrebujete. Získajte od nás naše prémiové produkty ešte dnes!