Výrobky na zateplenie

Informačná linka
Ak máte nejaké otázky, použite chat alebo napíšte na export@premep.hu Ďakujeme.

Ak chcete vymeniť svoje izolačné prvky za modernejšie alebo dokonca skombinovať rôzne inovatívne riešenia, ste na správnom mieste. Komponenty zatepľovacieho systému si môžete kúpiť aj samostatne, takže ak potrebujete len fasádnu kamennú vlnu, lepidlo alebo farebnú omietku, nie je to žiadny problém. Pozrite si náš sortiment!

Prvky tepelnoizolačného systému

Izolácia je veľmi dôležitým krokom pri úspore energie. Nové domy sa v súčasnosti stavajú s dokonalou izoláciou a čoraz viac ľudí uvažuje o tejto rýchlo návratnej investícii do starších domov. V takýchto prípadoch je dôležité vybrať si profesionálny zatepľovací systém, ktorý sa skladá z viacerých prvkov. Náš internetový obchod ponúka nielen prvotriedne zatepľovacie systémy, ale aj prvky zatepľovacieho systému v rôznych rozmeroch. Po presných výpočtoch si tak môžete zakúpiť požadované množstvo zatepľovacích prvkov jednotlivo.

Všetky výrobky predávané v našom internetovom obchode sú prémiové izolačné systémy a materiály od maďarských výrobcov, na ktoré sa vzťahuje 10-ročná záruka. Teší nás, že počet spokojných zákazníkov sa každým dňom zvyšuje. Ročne vybavíme tisíce objednávok. Dôveru našich zákazníkov sme si získali nielen vynikajúcimi maďarskými výrobkami a zárukou, ale aj ďalšími jedinečnými službami.

Dokonalé zateplenie budovy a z toho vyplývajúce výhody závisia nielen od použitia izolačných materiálov prvotriednej kvality. Zatepľovacie systémy fungujú dokonale len vtedy, ak sú odborne nainštalované. Sme tu pre vás, pretože naši kolegovia sú pripravení odpovedať na všetky otázky našich zákazníkov 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Ďalšou službou, ktorá je u našich zákazníkov veľmi obľúbená, je rýchle a bezplatné doručenie. Našou snahou je spracovať objednávky čo najrýchlejšie, aby sme výrobky mohli doručiť kdekoľvek v krajine do 48 hodín. Za doručenie si neúčtujeme žiadne dodatočné poplatky.

Prvky tepelnoizolačného systému

Základný tepelnoizolačný systém sa skladá z izolačných dosiek, sieťoviny a lepidla. Ak si kúpite kompletný systém, obsahuje všetky komponenty, ale samozrejme si ich môžete kúpiť aj samostatne v našom internetovom obchode, ktorý sme zhromaždili na jednej stránke. Kliknutím na ktorýkoľvek z materiálov sa dostanete na podstránky, kde si môžete prezrieť rôzne verzie komponentov.

Nakupovanie niekoľkými kliknutiami

Sme hrdí na to, že naša webová stránka je skutočne užívateľsky prívetivá a ľahko sa používa. Užitočné informácie, ako sú nákupné, platobné a dodacie podmienky, sú k dispozícii na každej stránke. K požadovanému výrobku sa dostanete niekoľkými kliknutiami a na webovej stránke môžete kedykoľvek položiť akúkoľvek otázku. Automaticky sa vám zobrazí naše chatové okno, v ktorom privítame vaše otázky každý deň v týždni a promptne vám na ne odpovieme, a to aj telefonicky.

Každá stránka nášho internetového obchodu je rozdelená do troch sekcií. V ľavej časti nájdete informácie potrebné na nákup a pod nimi nájdete našich 10 najlepších produktov. Na pravej strane sa nachádza vyskakovacie okno na rozhovor. Takto, ak máte pri prezeraní niektorej zo stránok otázku, môžete sa okamžite opýtať našich kolegov.

V strede stránky nájdete výrobky s presným popisom. Odtiaľ si môžete vybrať, čo potrebujete, a potom kliknutím na košík dokončiť objednávku. Po zadaní údajov o nákupe si môžete vybrať spôsob platby. Môžete zaplatiť vopred, ale funguje aj platba kreditnou kartou a účet môžete uhradiť v hotovosti pri prevzatí výrobku. Objednávky sú spracované a doručené mimoriadne rýchlo.