Zateplovacie systémy

Informačná linka
Ak máte nejaké otázky, použite chat alebo napíšte na export@premep.hu Ďakujeme.

Kompletné a základné kvalitné tepelnoizolačné systémy za prijateľné ceny

Tieto kompletné alebo základné systémy sú cenovo výhodným riešením, pretože obsahujú všetky potrebné produkty až po finálnu omietku domu. V našom ľahko ovládateľnom internetovom obchode s izoláciami si môžete niekoľkými kliknutiami zakúpiť aj príslušenstvo. Na nami ponúkané systémy sa vzťahuje 10-ročná záruka výrobcu a o pomoc/poradenstvo pri rozhodovaní môžete požiadať aj e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatboxu na stránke. Na výber je niekoľko typov, pričom k dispozícii sú systémy EPS, grafitové, soklové a z kamennej vlny. Nakupujte s bezplatným doručením po celej krajine.

Obsah kompletných a základných systémov:

Kompletné systémy obsahujú/1m2:

  • Thermomaster/Isomaster/Knauf EPS/XPS/Resin dosky x cm 1 m2
  • Lepidlo na polystyrén (Thermomaster Fix alebo Fix Premium) 5-6 kg na minerálnu vlnu (Thermomaster Rock) 8-10 kg
  • Masternet Solid/Classic 160 sieťovina zo sklených vlákien 1,1 m2
  • Základný náter na omietky 0,2 l/m2
  • Farebná omietka 2,5 kg/m2- Farbu si môžete vybrať v našom obchode kliknutím sem (Dôležité:Stačí si vybrať a uviesť príslušný kód farby v poli pre komentár k objednávke)

Základné systémy zahŕňajú/1m2:

  • Thermomaster/Isomaster/Knauf EPS/XPS/Resin dosky x cm 1 m2
  • Lepidlo na polystyrén (Thermomaster Fix alebo Fix Premium) 5-6 kg na minerálnu vlnu (Thermomaster Rock) 8-10 kg
  • Masternet Solid/Classic 160 sieťovina zo sklených vlákien 1,1 m2

Tieto systémy nezahŕňajú (v závislosti od individuálnych potrieb/schopností):

-hmoždinky
-ochranné prvky hrán, profily

Význam tepelnoizolačných systémov

Energetická účinnosť zohráva v našom živote čoraz dôležitejšiu úlohu, a to až do takej miery, že v súčasnosti je jedným z najdôležitejších aspektov nielen pri novostavbách a budovách, ale aj pri renováciách a rekonštrukciách. Tento prístup je najlepšou voľbou nielen pre životné prostredie, ale aj pre naše peňaženky, a to v krátkodobom horizonte, ktorý sa z dlhodobého hľadiska oplatí. Inštalácia kompletných zatepľovacích systémov je prostriedkom energetickej účinnosti, ktorý si jednotlivci môžu dovoliť a získať z neho.

Prečo vykurovať ulicu, keď existuje riešenie?

Existujú rôzne typy zatepľovacích systémov, takže pre každú budovu vieme nájsť ten správny v závislosti od podmienok, parametrov a rozpočtu, ktorý máte k dispozícii. Nech už si vyberiete akýkoľvek systém, môžete si byť istí, že zníži emisie a tepelné výkyvy vášho domu, zabráni vzniku tepelných mostov a kondenzácii vodnej pary a nielen zníži vaše účty za vykurovanie, ale aj zvýši váš komfort vytvorením rovnomernejšej teploty.

Teplo, zvuk, vlhkosť

Všeobecne sa predpokladá, že kamenná vlna je jedným z najúčinnejších izolačných materiálov, a preto je jej cena vyššia. Okrem tepla poskytuje aj vynikajúcu zvukovú izoláciu a má veľmi dobrú požiarnu odolnosť. Izolácia z kamennej vlny je veľmi účinná aj v oblasti paropriepustnosti, takže sa dá eliminovať vznik plesní. To však neznamená, že polystyrénová izolácia nie je za určitých okolností ideálnou voľbou. Je to jeden z najrozšírenejších typov, pomerne ľahko sa inštaluje a z hľadiska ceny je ako kompletný izolačný systém bezkonkurenčný.

Zhodnoťte svoje potreby a možnosti a podľa toho vyberte izoláciu!