Sádrokartónové profily

Informačná linka
Ak máte nejaké otázky, použite chat alebo napíšte na export@premep.hu Ďakujeme.

Ak hľadáte riešenie pre sadrokartónové dosky, s profilmi Masterprofil získate tú najlepšiu kvalitu, a to dokonca za skvelú cenu! Ak hľadáte vynikajúce maďarské výrobky, ste na správnom mieste. Tieto profily pochádzajú priamo od domáceho výrobcu Masterplast.
Ak už máte plány a nápady v oblasti interiérového dizajnu, tieto profily vám budú veľkým prínosom. Či už hľadáte predlžovací alebo upevňovací profil alebo rohový ochranný prvok, tu ho zaručene nájdete.

Riešenia suchej výstavby sú čoraz bežnejšie. Táto technológia nepoužíva prebytočnú vodu a poskytuje stabilné a trvanlivé výsledky aj bez nej. Ak chcete rýchlo a jednoducho zmeniť interiér, je to správna cesta. Navyše v porovnaní s tradičnými metódami odvodnenia môžete ušetriť nielen vodu, ale aj náklady.

Profily Masterprofil pre sadrokartónové dosky za veľkoobchodné ceny

Aby váš interiérový dizajn odolal času a bol stabilný a trvanlivý, potrebujete profily. Tvoria kostru celej konštrukcie, ktorú staviate. Pre podkrovné inštalácie, čelné steny, nosné konštrukcie a montované sadrokartónové podhľady nájdete v tejto kategórii potrebné dištančné, spojovacie a rohové ochranné profily.

Máme všetko, čo potrebujete!

Pri riešení sadrokartónových dosiek nestačí získať profily, hoci tie sú nepochybne základom celej veci. To však nestačí, budete potrebovať aj ďalšie príslušenstvo. Tým máme na mysli skrutky, hmoždinky, spojovacie alebo spojovacie konzoly. Patria k nim však aj pružinové alebo bezpe nostné závesy a závesné pásky. Pri montáži budete potrebovať aj sklovláknitú pásku (páskovaciu pásku) na spevnenie medzery, samolepiacu lištovú pásku, ako aj izolačný penový pás, lepiacu omietku a L-spony. Všetky tieto materiály nájdete v našom príslušenstve pre sadrokartónové dosky. A samozrejme, v našom online obchode si môžete zaobstarať správnu sadrokartónovú dosku, aby ste mohli začať.

Prečo sa oplatí premýšľať o suchej architektúre

Ako sme už napísali, ide o riešenie interiéru, ktoré sa vyhýba zbytočnej vode. Neexistuje rýchlejšie, jednoduchšie a úspornejšie riešenie. Najmä keď všetko môžete získať za skvelú, prakticky veľkoobchodnú cenu, ako to robíme my! Pomocou tejto technológie môžete vytvoriť veľmi stabilné konštrukcie, ktoré si zároveň vyžadujú menej odborných znalostí ako iné riešenia.

Čo z toho môžem získať?

Zo sadrokartónových profilov Masterprofil môžete so správnym príslušenstvom (uvedeným vyššie) vytvoriť veľmi stabilný rám. Pokiaľ však ide o dizajn, jediným obmedzením toho, čo z neho môžete dostať, je prakticky len vaša fantázia.
Hovoríme o základnom kameni moderného dizajnu domu. Môžete ho použiť na veľkolepé rekonštrukcie, odhlučnenie interiéru a tepelnú izoláciu. Môžeme vám dodať vynikajúci materiál na stavbu podhľadov, na prestavbu podkrovia jedna k jednej a dokonca aj na vnútorné deliace steny.

Dôležité informácie pre objednávanie

Môžete si pozrieť jednotkovú cenu každého výrobku. To však neznamená, že si môžete objednať jednu položku. Naše výrobky si môžete kúpiť po balíkoch alebo po krabiciach. Podľa toho, ak máte 10 kusov v jednom, môžete si kúpiť 10, 20, 30 atď.