Sádrokartóny a príslušenstvo

Informačná linka
Ak máte nejaké otázky, použite chat alebo napíšte na export@premep.hu Ďakujeme.


Profily Masterprofil pre sadrokartónové dosky za veľkoobchodné ceny

Ak hľadáte kvalitné riešenia v oblasti sadrokartónových profilov Masterprofil za skvelú cenu, vedzte, že ste na správnom mieste! V tejto kategórii nájdete kvalitné maďarské výrobky priamo od spoločnosti Masterplast. Nemusíte obmedzovať seba, svoje plány, túžby, sny, pretože my vám pomôžeme všetko zrealizovať. Popustite uzdu svojej fantázii a zrealizujte všetky svoje predstavy s našimi kvalitnými profilmi na sadrokartónové dosky. Tu nájdete všetky profily, ktoré potrebujete. Či už potrebujete upevňovacie profily, dištančné profily alebo dokonca ochranné profily na rohy.

Sádrokartón (celá paleta) Sádrokartón (celá paleta) Sádrokartónové profily Sádrokartónové profily

Keď hovoríme o suchej architektúre, máme na mysli riešenia interiérového dizajnu a technológie, ktoré nepoužívajú prebytočnú vodu. Preto je možno zrozumiteľný aj termín suchá omietka.

Preto sa oplatí uvažovať o riešeniach suchej výstavby

V mnohých ohľadoch je to najlepšia voľba, pokiaľ ide o dizajn interiéru. Navrhovanie interiérov a povrchov nemôže byť rýchlejšie a jednoduchšie ako s týmito materiálmi a prvkami. Navyše je ekonomickejší ako tradičné "mokré" povrchové úpravy a nie je potrebný žiadny čas na schnutie.

Na čo sa dá použiť?

Jediným obmedzením toho, čo môžete urobiť s profilmi, ktoré si u nás zakúpite, je prakticky len vaša predstavivosť. Či už chcete vytvoriť moderné obytné prostredie alebo jedinečný interiér, budú pre vás vynikajúcou voľbou. Rovnako, ako keby ste ich použili na veľkolepú rekonštrukciu alebo na vnútornú zvukovú a tepelnú izoláciu.
Používajú sa aj na stavbu interiérových priečok, na budovanie podhľadov a na prestavby podkroví. Možno ich použiť aj na stavbu predsadených stien alebo sadrokartónových dosiek. Čoraz častejšie sa však využívajú aj na zákazkový dizajn interiéru, ako aj na náhradu určitého nábytku a funkčných úložných priestorov. V skutočnosti si stačí predstaviť, čo chcete vo svojom dome vidieť, a keď si to predstavíte, poskladáte si, čo potrebujete, a potom to zrealizujete.

Typy suchých stavebných profilov

Nájdete tu aj profily CD, UD, CW, UW. Okrem toho v tejto kategórii nájdete aj zakrivené chrániče hrán, pevné rebrá, pozitívne chrániče rohov a J profily.

Zabezpečenie systému

Máme všetko, čo potrebujete v oblasti sadrokartónových konštrukcií. Keďže máme vynikajúce výrobky Masterplast, máte záruku, že kúpite kvalitu! Výrobky Masterplast spĺňajú európske normy a majú označenie CE. Spĺňajú všetky požiadavky na protipožiarnu a protihlukovú ochranu testované a certifikované v národnom technickom posúdení A-256/2015 a ďalšie technické špecifikácie.

Výhody profilov a príslušenstva pre sadrokartónové dosky Masterprofil za skvelú cenu

Môžete si ho rýchlo a jednoducho vytvoriť sami. Nie je potrebný žiadny čas na schnutie, môžete ich natrieť na druhý deň a vykonať na nich akékoľvek ďalšie montážne práce. Má veľmi dobrú cenu za meter štvorcový, najmä v porovnaní s tradičnými technikami omietania a murovania. Nevýhodou nie je ani to, že vzniká len minimum stavebného odpadu a prachu. Vďaka tomu je časovo aj finančne nenáročná.
Veľmi ľahko (a bezprašne) sa demontuje. Aj keď sa to mnohým ľuďom nemusí zdať, je tiež mimoriadne bezpečná, pretože sa pri jej stavbe používajú absolútne nehorľavé materiály. A samozrejme, nemôžem dostatočne zdôrazniť, aké rozmanité a krásne interiérové dizajny možno vytvoriť pomocou sadrokartónu.