EPS dosky (polystyrén)

Informačná linka


Inštaláciou správnej izolácie sa môžu znížiť nielen náklady na vykurovanie. Dobre zvolené polystyrénové dosky môžu tiež dodať vnútorným a vonkajším stenám vašej nehnuteľnosti estetický a jednotný vzhľad. Môžete si vybrať z našich výrobkov na báze EPS v hladkej alebo grafitovej povrchovej úprave so zárukou 10 rokov! Viac informácií o našich fasádnych zatepľovacích systémoch nájdete na našej webovej stránke alebo nás kontaktujte.

EPS polystyrénové dosky

Polystyrénové dosky Thermomaster EPS80 sa vďaka svojim vynikajúcim tepelnoizolačným vlastnostiam stali štandardom na trhu s izoláciami. Vďaka vynikajúcemu pomeru cena/výkon a pomeru ceny a kvality sa stali veľmi obľúbenými izolačnými doskami na trhu. Či už ide o obyčajný polystyrén alebo polystyrén s prímesou grafitu, každý si nájde ten správny fasádny izolačný materiál pre svoje potreby.

Vyberte si z našej ponuky polystyrénovú dosku, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a vlastnostiam nehnuteľnosti, ktorú chcete zatepliť, a užívajte si teplo svojho domova.

EPS- Grafit EPS- Grafit Polystyrén Polystyrén

Keď chceme zatepliť starú budovu, riešime zložitý problém. Musíme zatepliť sokel aj fasádu. Navyše je rozdiel, aký izolačný materiál použijeme, akú hrúbku, aké lepidlo použijeme a koľko hmoždiniek použijeme na upevnenie dosiek. Samozrejme, aj toto je profesia, takže ak neviete, ako na to, nechajte to na odborníka.
Ak sa však do toho pustíte, zoženiete z renovácie veľa pozitívnych úžitkov. Azda najmenším z nich je, že váš dom bude vyzerať pekne, bude sa naň pekne pozerať, pretože zvonku bude mať úplne nový vzhľad. Hoci spolu s ďalšími výhodami (zateplenie) prispeje aj k výraznému zvýšeniu hodnoty vášho domu. Ale hlavnou odmenou za to, že ste začali, je zníženie tepelných strát, a teda zníženie nákladov na vykurovanie.

Prečo si vybrať polystyrénové dosky Thermomaster EPS80?

Ak sa do toho pustíte, oplatí sa použiť izolačný materiál, ktorý svoju obľúbenosť dokazuje už desaťročia. Ide o osvedčený tepelnoizolačný materiál s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami (súčiniteľ tepelnej vodivosti minimálne 0,039 W/m.K).
Dosky z expandovaného polystyrénu (EPS) sú základným kameňom tepelnej izolácie. Sú veľmi ľahké, vďaka čomu sa s nimi ľahko pracuje a ľahko sa tvarujú. Ponúkajú tiež bezkonkurenčný pomer ceny a kvality, a preto sú také obľúbené.

Hungarocell EPS80

Najviac sa používajú polystyrénové dosky EPS80, ktoré sú zároveň cenovo najdostupnejšie. Majú súčiniteľ tepelnej vodivosti 0,039 W/m.K, čo je vynikajúce, najmä pri cenovej hladine, ktorú pri týchto doskách nájdete. Ak chcete výborný, spoľahlivý a osvedčený tepelnoizolačný materiál, vyberte si dosky z polystyrénu EPS 80! V jeho podskupine ho môžete získať už od hrúbky 1 cm, ale u nás si môžete kúpiť aj plné dosky EPS80 až do hrúbky 30 cm za najlepšie ceny.

Isomaster EPS H-80 grafit

Tieto výrobky sú tiež identické s polystyrénom EPS80, jediný rozdiel je v tom, že sme zlepšili vlastnosti pridaním grafitu. Vďaka pridaniu grafitu sa tepelná vodivosť týchto izolačných dosiek zlepšila na 0,032 W/m.K. To predstavuje zlepšenie tepelnej izolácie o 20 - 25 % v porovnaní s obyčajnými doskami EPS s prídavkom grafitu. Nie náhodou sa táto verzia stáva čoraz obľúbenejšou. Sú široko dostupné v podrozsahu od 1 do 30 cm hrúbky. Pre ešte lepšiu izoláciu si vyberte izolačné dosky Isomaster EPS H-80 s grafitovou prímesou.

Isomaster EPS H-80 G Silver

K dispozícii je tiež EPS list s rovnako vynikajúcimi vlastnosťami ako EPS H-80 grafitový list, Isomaster EPS H-80 G Silver. Je to ďalšia EPS fólia s rovnakou grafitovou prísadou, ale s ďalšou vlastnosťou: na jednej strane má ochrannú vrstvu. Ochranná vrstva slúži na ochranu pred priamym slnečným žiarením.

Vyberte si z našej cenovo výhodnej ponuky škridiel EPS podľa svojich potrieb a užite si teplo svojho domova!