EPS dosky (polystyrén)

Informačná linka
Ak máte nejaké otázky, použite chat alebo napíšte na export@premep.hu Ďakujeme.


Inštaláciou správnej izolácie sa môžu znížiť nielen náklady na vykurovanie. Dobre zvolené polystyrénové dosky môžu tiež dodať vnútorným a vonkajším stenám vašej nehnuteľnosti estetický a jednotný vzhľad. Môžete si vybrať z našich výrobkov na báze EPS v hladkej alebo grafitovej povrchovej úprave so zárukou 10 rokov! Viac informácií o našich fasádnych zatepľovacích systémoch nájdete na našej webovej stránke alebo nás kontaktujte.

EPS polystyrénové dosky

Polystyrénové dosky Thermomaster EPS80 sa vďaka svojim vynikajúcim tepelnoizolačným vlastnostiam stali štandardom na trhu s izoláciami. Vďaka vynikajúcemu pomeru cena/výkon a pomeru ceny a kvality sa stali veľmi obľúbenými izolačnými doskami na trhu. Či už ide o obyčajný polystyrén alebo polystyrén s prímesou grafitu, každý si nájde ten správny fasádny izolačný materiál pre svoje potreby.

Vyberte si z našej ponuky polystyrénovú dosku, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám a vlastnostiam nehnuteľnosti, ktorú chcete zatepliť, a užívajte si teplo svojho domova.

Polystyrén Polystyrén

Keď chceme zatepliť starú budovu, riešime zložitý problém. Musíme zatepliť sokel aj fasádu. Navyše je rozdiel, aký izolačný materiál použijeme, akú hrúbku, aké lepidlo použijeme a koľko hmoždiniek použijeme na upevnenie dosiek. Samozrejme, aj toto je profesia, takže ak neviete, ako na to, nechajte to na odborníka.
Ak sa však do toho pustíte, zoženiete z renovácie veľa pozitívnych úžitkov. Azda najmenším z nich je, že váš dom bude vyzerať pekne, bude sa naň pekne pozerať, pretože zvonku bude mať úplne nový vzhľad. Hoci spolu s ďalšími výhodami (zateplenie) prispeje aj k výraznému zvýšeniu hodnoty vášho domu. Ale hlavnou odmenou za to, že ste začali, je zníženie tepelných strát, a teda zníženie nákladov na vykurovanie.

Prečo si vybrať polystyrénové dosky Thermomaster EPS80?

Ak sa do toho pustíte, oplatí sa použiť izolačný materiál, ktorý svoju obľúbenosť dokazuje už desaťročia. Ide o osvedčený tepelnoizolačný materiál s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami (súčiniteľ tepelnej vodivosti minimálne 0,039 W/m.K).
Dosky z expandovaného polystyrénu (EPS) sú základným kameňom tepelnej izolácie. Sú veľmi ľahké, vďaka čomu sa s nimi ľahko pracuje a ľahko sa tvarujú. Ponúkajú tiež bezkonkurenčný pomer ceny a kvality, a preto sú také obľúbené.

Hungarocell EPS80

Najviac sa používajú polystyrénové dosky EPS80, ktoré sú zároveň cenovo najdostupnejšie. Majú súčiniteľ tepelnej vodivosti 0,039 W/m.K, čo je vynikajúce, najmä pri cenovej hladine, ktorú pri týchto doskách nájdete. Ak chcete výborný, spoľahlivý a osvedčený tepelnoizolačný materiál, vyberte si dosky z polystyrénu EPS 80! V jeho podskupine ho môžete získať už od hrúbky 1 cm, ale u nás si môžete kúpiť aj plné dosky EPS80 až do hrúbky 30 cm za najlepšie ceny.

Isomaster EPS H-80 grafit

Tieto výrobky sú tiež identické s polystyrénom EPS80, jediný rozdiel je v tom, že sme zlepšili vlastnosti pridaním grafitu. Vďaka pridaniu grafitu sa tepelná vodivosť týchto izolačných dosiek zlepšila na 0,032 W/m.K. To predstavuje zlepšenie tepelnej izolácie o 20 - 25 % v porovnaní s obyčajnými doskami EPS s prídavkom grafitu. Nie náhodou sa táto verzia stáva čoraz obľúbenejšou. Sú široko dostupné v podrozsahu od 1 do 30 cm hrúbky. Pre ešte lepšiu izoláciu si vyberte izolačné dosky Isomaster EPS H-80 s grafitovou prímesou.

Isomaster EPS H-80 G Silver

K dispozícii je tiež EPS list s rovnako vynikajúcimi vlastnosťami ako EPS H-80 grafitový list, Isomaster EPS H-80 G Silver. Je to ďalšia EPS fólia s rovnakou grafitovou prísadou, ale s ďalšou vlastnosťou: na jednej strane má ochrannú vrstvu. Ochranná vrstva slúži na ochranu pred priamym slnečným žiarením.

Vyberte si z našej cenovo výhodnej ponuky škridiel EPS podľa svojich potrieb a užite si teplo svojho domova!