Farebné omietky

Informačná linka
Ak máte nejaké otázky, použite chat alebo napíšte na export@premep.hu Ďakujeme.


Naša pestrá škála farieb omietok vám umožní bez kompromisov prispôsobiť farbu omietky vašim potrebám a farbe fasády. Ponúkame celý rad vlastných fasádnych farebných omietok vrátane škrabaných a valcovaných typov so zrnitosťou 1,5 a 2 mm.

Či už hľadáte fasádne alebo soklové riešenie, medzi kvalitnými farebnými omietkami Thermomaster zaručene nájdete to pravé pre vaše potreby. Či už ide o škrabanú alebo valcovanú, keď si vyberiete tu, vyberiete si kvalitu. Vďaka širokej škále farieb, z ktorých si môžete vybrať, máte zaručené, že dosiahnete výsledok, ktorý chcete.
Vyberte si z našich akrylátových alebo silikónových farebných omietok a získajte dlhotrvajúce dekoratívne riešenie pre svoj domov. Vyberte si naše výrobky Thermomaster a zaručene nebudete sklamaní!

Keď plánujete stavbu domu alebo jeho rekonštrukciu, je potrebné vopred premyslieť a kúpiť veľa vecí. Musíme myslieť dopredu, aby sme si vybrali všetko, čo chceme. Niečo nadčasové, kvalitné, cenovo dostupné a s čo najmenšími kompromismi.
Pozitívne vlastnosti všetkých stavebných materiálov a doplnkov nás potešia, ale väčšina z nich nám zostane skrytá. Exteriér nášho domu však bude niečím, čo sa bude páčiť nielen nám, ale každému, kto sa naň po jeho výstavbe alebo rekonštrukcii pozrie. Neexistujú však zďaleka len estetické dôvody na to, aby sme mali na fasáde (a sokli) kvalitnú omietku.

Ak kvalita, tak Thermomaster!

Estetika je dôležitá, ale je bezcenná, ak omietka nemá najdôležitejšie vlastnosti. Musí mať dve veľmi dôležité vlastnosti: musí byť vodoodpudivá a paropriepustná. Ak nechráni izoláciu a stenu pred vonkajšou vlhkosťou, je bezcenná. Dôležitú úlohu však zohráva aj v prípade vlhkosti (pary) z interiéru, kde musí napomáhať odparovaniu.
Výrobky horšej kvality môžu v dôsledku svojich horších vlastností ohroziť tepelnú izoláciu a môžu spôsobiť rast plesní alebo rias na stene, čomu sa treba vyhnúť! Ak si vyberiete farebnú omietku Thermomaster, môžete si byť istí, že vďaka jej vynikajúcim vlastnostiam tento problém mať nebudete. Je to vynikajúca voľba, či už na fasády alebo sokle.
A ak hľadáte len nový náter alebo obnovu, ste na správnom mieste. V podkategórii fasádnych farieb na báze akrylátu nájdete naše vysokokvalitné fasádne farby.

Typy farebných omietok

Na výber je niekoľko typov. Existujú fasádne a soklové omietky. Typy však rozlišujeme aj podľa ich zloženia, štruktúry a zrnitosti.
Pokiaľ ide o zloženie, do našich podkategórií patria farebné omietky na báze akrylátu a silikónu. Z týchto dvoch omietok má lepšie vlastnosti omietka na báze silikónu, zatiaľ čo omietka na báze akrylátu je cenovo výhodnejšia.
Na výber máte nielen rôzne zloženia, ale aj veľkosť zrna. K dispozícii sú farebné žalúzie so zrnitosťou 1,5 mm a 2 mm. Musíte sa tiež rozhodnúť, či chcete valivý alebo škrabací efekt.
Keď sa rozhodnete, stačí kliknúť na príslušnú podkategóriu a vybrať si výrobok, ktorý vám najviac vyhovuje.

Na čo si dať pozor pri omietaní

Po výbere výrobku a farby môžete začať omietanie. Skôr ako sa však pustíte do práce, prečítajte si niekoľko nasledujúcich dôležitých viet. Nezáleží na tom, za akého počasia začnete nanášať omietku, pretože môžu rýchlo vzniknúť trhliny. Príliš veľa slnka, príliš veľké teplo alebo dokonca silný vietor nie sú dobré podmienky. Okrem toho, aby ste sa vyhli plesniam a hubám, musíte sa uistiť aj o tom, že vaše náradie na omietanie je odolné voči hrdzi.