DAKEA strešné okná

Informačná linka
Ak máte nejaké otázky, použite chat alebo napíšte na export@premep.hu Ďakujeme.


Výber produktu Dakea je múdre rozhodnutie, pretože majú vynikajúci pomer ceny a kvality a ľahko sa inštalujú.

Výrobky sa dopĺňajú, ak ste nenašli, čo hľadáte, kontaktujte nás!

 

KVALITNÉ ZASKLENIE

Vrstvené sklo s tvrdenou a špeciálnou zvukovoizolačnou fóliou odolnou proti roztrhnutiu má nízkoemisívnu vrstvu (Low-e) a niektoré typy majú ľahko čistiteľnú vrstvu. Prioritou pri navrhovaní sklenených tabúľ Dakea bola bezpečnosť, energetická účinnosť a vnútorný komfort.

ĽAHKO ČISTITEĽNÉ PVC

Vďaka našim frézam, ktoré pracujú rýchlosťou až 18 000 otáčok za minútu, je profil okien opracovaný s neuveriteľnou presnosťou. Presne zvarené spolu s izolovaným a oceľou vystuženým PVC materiálom sú PVC strešné okná Dakea veľmi pevné a odolné.

DREVO MASTERWOOD

Všetky drevené strešné okná v sortimente Dakea sú vyrobené z prísne vybranej severskej borovice s certifikátom FSC z obnoviteľných lesov. Špeciálne výrobné postupy vyvinuté za prísnych podmienok ešte zvyšujú odolnosť borovice; výrobca ju skladuje v prostredí s kontrolovanou vlhkosťou, laminuje, natiera ekologickým lakom na vodnej báze, suší a podrobuje ďalším fázam ošetrenia.

VYSOKO AKREDITOVANÝ

Okná Dakea sú vysoko kvalitné a výrobca na ne poskytuje 20-ročnú záruku - najdlhšiu záruku na trhu!

VYNIKAJÚCA KONTROLA KVALITY
Prijímame len to najlepšie, preto sú naše výrobky prísne testované, aby sme mali istotu, že spĺňajú najvyššie možné štandardy! Máme certifikáty, ktoré to dokazujú.